Gość: Oyka
2005-03-22 00:00
Opinia na temat programu OZC
Temat mojej pracy przejściowej- Klimatyzacja domu jednorodzinnego. Wszyskie obliczenia odnośnie zysków i strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach chciałabym wykonać w tym programie. Może są jakieś lepsze do tego celu programy.. Z góry dzięki za wszystkie informacje. Pozdrawiam.
Gość: Absolwent OWiTO
2005-03-23 00:00
Re:Opinia na temat programu OZC
Pomyśl STUDENCIE do czego w gruncie rzeczy jest przydatny program do obliczeń OZC!!! POTEM odpowiedz sobie na pytanie jakie zadanie stawiamy KLIMATYZACJI!!! Wyciągnij wnioski!!! P.S. I napisz, że przepraszasz za głupie pytanie... poziom wiedzy studentów "maleje" z roku na rok!!! Chyba muszę zadzwonić do wykładowców OWiTO z POl. Śląskiej, żeby zrobili "przesiew".
Gość: Oyka
2005-03-23 00:00
Re:Opinia na temat programu OZC
Przepraszam,.... bład, chodziło o ogrzewanie.
Gość: k.o
2005-03-23 00:00
Re:Opinia na temat programu OZC
popieram w całości uwagę . obecnie studenci ledwo radzą sobie z tabliczką mnożenia. ciekawe jak zdali maturę.
Gość: Spick
2005-04-17 00:00
Re:Opinia na temat programu OZC
Do Absolwenta i k.o: nikt nie wie wszystkiego! A skoro ludzie na forum zadają pytania - oznacza to, że czegoś chcą się dowiedzieć. I dobrze, że chcą się uczyć. A z tym, że poziom kształcenia spada - zgadzam się, ale Wy nie zrobiliście nic, żeby pomóc tym ludziom ( a przynajmniej tutaj ). A co do pytania Oyki do obliczania zapotrzebowania na ciepło OZC będzie OK, natomiast do obliczeń zysków ciepa do projektu klimatyzacji nie nadaje się. Pozdrawiam!!