Gość: aleksandra
2011-02-13 11:22
Nowoczesne kominki elektryczne.
Co powiecie na temat nowoczesnych kominków elektrycznych. Mieszkam w bloku i chciałam sobie coś takiego sprawić do dużego pokoju, nie chce jednak żeby był on wielkich rozmiarów tylko niewielki. Jaki najlepiej wybrać i czy taki kominek ma jakąś moc grzewczą czy tylko ma walory wizualne.
Gość: Rafał Stachlewski
2011-02-15 11:44
Re: Nowoczesne kominki elektryczne.
Takie nowoczesne kominki elektryczne na pewno fajnie wyglądają i nadają klimatu wnętrzu. Wiadomo że nie zastąpią tego tradycyjnego, ale do nie dużego mieszkania taki kominek jest w sam raz. Kominki elektryczne są różne wolno stojące, do zabudowy, naścienne, ekranowe, narożne. Jeśli chcesz nie duży kominek, który zajmie nie dużo miejsca to najlepiej wybierz sobie naścienny. Moc grzewcza w takich kominkach wynosi 2 kW, w tradycyjnych kominkach wynosi 7-10 kW, ale takim elektrycznym kominkiem też można dogrzać pomieszczenie. Są też panoramiczne kominki bez ramy zewnętrznej, przeznaczony do całkowitej zabudowy we wnęce ściennej. Oparte są one na technologii LED. Jednak nie posiadają one mocy grzewczej.
Gość: Kamil Kon
2011-07-14 13:27
Re: Nowoczesne kominki elektryczne.
polecam www.biokominki.org
Gość: Jacek Molasy
2011-07-15 15:45
Re: Nowoczesne kominki elektryczne.
Kominek o mocy 2KW???

To lepiej kupić mobilny klimatyzator z opcją grzania i pewnie taniej wyjdzie niż zakup kominka.
Na allegro takie klimy chodzą już od 1200 zł
http://allegro.pl/klimatyzacja-i-wentylacja-klimatyzatory-85035
Gość: roza
2015-03-30 11:10
Re: Nowoczesne kominki elektryczne.
Witam
Moim zdaniem kominek elektryczny jest dobry do bloku, ja mam model http://www.dobregrzejniki.pl/kominki-elektryczne/613-bella-kominek-elektryczny-w-obudowie-czarny-bialy-dimplex-2-kw.html. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Taki kominek ma dużo zalet: można sobie wygodnie usiąść na kanapie i się wpatrywać w emitowany ogień. Poza tym w kominku elektrycznym nie trzeba sprzątać popiołu ani się martwic że trzeba dołożyć drewno.
Gość: Spednet.pl
2016-01-17 12:40
Re: Nowoczesne kominki elektryczne.
Pamiętajmy też,ze taki kominek elektryczny nie jest wskazany w każdym pomieszczeniu,mieszkaniu. To wg opinii niektórych osób bomba gazowa,starajmy się najpierw sprawdzić stan wentylacji,musi być drożna aby było bezpiecznie.