Gość: praktykant
2005-02-27 00:00
Nowe wcielenie
Każdy może pisać co chce. Pewien uczestnik tego i innych forów pisze bzdury. Na rzeczowe pytania nie odpowiada, dyskusji nie podejmuje o konkretach nie rozmawia. Fachowcy się nie dadzą nabrać na jego rewelacje. Ale innym uczestnikom forum, którzy szukają tu potrzebnych informacji może nieźle zamącić w głowie. Chciałem podjąć z tym panem dyskusję i w związku z tym przejrzałem jego wypowiedzi z ostatniego roku na forach wentylacja.com.pl, wentylacja,com i budujemydom.pl i zobaczyłem, że jest to bezcelowe. Dlatego jeżeli spotkacie wypowiedzi w rodzaju:
- "30cm od wewnątrz", -"audyt nie istnieje", -"folia i rekuperatorek", -"przy warumkach wewnętrznych 22-26 st.C i wilgotność wzg. 35-65% ... Parkiet czy meble będą mokre", -"ogrzewanie podłogowe elektryczne ma znikomą akumulacyjność", -"im mniej ptrzeba ciepła tym należy używać droższych źródeł", -"alergików produkuje przemysł farmaceutyczny", -"ja studiowałem inną fizykę".
to nie bierzcie tego poważnie.
Po kilkudniowej przerwie osoba ta znów wykazała pewną aktywność (również na forum budujemydom) powtarzając słowo w słowo te same bzdury i pisząc pod różnymi nickami. Cóż wolność słowa. Tylko, reklamując swoje metody jako wykonawca i jednocześnie pisząc samej sobie opinie jako użytkownik swoich wynalazków popełnia nadużycie. Pocieszające jest to, że skoro musi samej sobie pisać opinie to prawdopodobnie mimo "montuję od 15 lat..." faktycznie nie zamontowała nic.
Gość: uczestnik konkursu na odgadnięcie opisanej osoby
2005-02-28 00:00
Re:Nowe wcielenie
niech zgadnę - po opisie - wypisz wymaluj pan TB :)
Gość: Artur Watras
2005-02-28 00:00
Re:Nowe wcielenie
Jak Pan powiedzial kazdy moze pisac co chce. Ale twierdzenie ze ktos pisze bzdury to poważny zarzut. Jesli czuje sie Pan na siłach i dysponuje odpowiednią wiedzą prosze udowodnić ze to są bzdury. Pan zdaje sie nie ma pojecia o historii dziejów i rozwoju techniki. Nieco ponad 100 lat temu jakby ktoś napisał że kupa zelastwa bedzie w stanie wzniesć sie w powietrze i przelecieć 30 tys km zostałby uznany za szarlatana. A dzisiaj co? Wsiada Pan do tej kupy zelastawa i za 20 godzin jest Pan w Australii sącząc drinka z parasolką. Wiec niech Pan naprawde uważa na swoje wypowiedzi. Być moze za kilkanascie lat przyjdzie Pan do tego człowieka i bedzie błagał o prace.
Fachowcy - jak Pan pisze (mniemam ze Pan sie do nich zalicza)- to akurat najwiekszy problem kilentów w tym kraju. Co jeden to lepszy. Dlatego my sie cieszymy ze nie dają sie nabrac na tego typu rewelacje. Grunt ze klient został o takiej mozliwości poinformowany i moze dokonac wyboru. I dzieki tzw "prekursorom idei" technika moze sie rozwijac.
I niestety musze na koniec Pana zmartwić. Montuje i to dużo. Jest w czołówce instalatorów central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Flexit. To dzieki takim osobom rynek central uznawany dotąd za marginalny moze sie rozwijać. Jesli mialby Pan ochote poznać go osobiście i podyskutowac o "bzdurach" zapraszam na Forum Wentylacja w dn. 2-3 marca do hotelu Gromada przy ul. 17 stycznia 1. Stoisko firmy ELEKTRA nr 47.
Z poważaniem
Gość: lll
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
wal sie
Gość: Artur
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Nie musze. Radze sobie w tym temacie znakomicie przy pomocy kobiet. Polecam. I wspołczuje ze do tej pory nie skorzystałes.
Gość: Wentylek
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Panu Praktykantowi gratulujemy nowego III-go wcielenia.
Gość: III
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Praktykant to inny byt, zapewniam.
Gość: Artur
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
III w trosce o twoje zdrowie psychiczne załatwiłem ci bilet na Love Paraide. Do odbioru w "Błekitnej Ostrydze" na pewno wiesz gdzie to jest ...
Gość: III
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Co to jest "Błękitna ostryga"?
Gość: II
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
III, kotku w Szczecinie przy Bramie Portowej.
Gość: III
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Panowie, radźcie sobie dalej beze mnie.
Gość: II
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Szkoda. Hej!?
Gość: praktykant
2005-03-01 00:00
do p. Artura Watrasa
Czuję się na siłach aby podjąć dyskusję, tylko opisana przezemnie osoba jej konsekwentnie unika. Nazwanie tej osoby ?prekursorem idei? i porównanie jej ?wynalazków? do wynalezienia samolotu świadczy o pańskim braku wyczucia proporcji.
Istnieje też zwyczaj, że to ?prekursorzy idei? dowodzą swoich racji. Więc nie czuję się zobowiązany do udawadniania bzdurności idei głoszonych przez wspomnianą osobę. Bycie w czołówce instalatorów central świadczy tylko o zdolnościach handlowych tej osoby a nie o jej wiedzy technicznej. Zaproszenie do osobistego kontaktu z nią z czymś mi się kojarzy i rodzi pewne podejrzenia, ale mniejsza z tym. Reklamowanie swoich rozwiązań, wyrobów i firmy na forum zobowiązuje do odpowiedzi na tym forum a nie ?"proszę o telefon...?" , ?"proszę osobiście na B.."? , ?"proszę o adres emailowy..?"
PS. podanie emaila tej osobie nic nie daje bo nie odpisuje.
Gość: T. Brzęczkowski
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
Wróciłem z gór przed chwilą, a tu taka rozróba. Panie Praktykancie napradę Pan się nie boi poznać izolacji. Zdaję sobie sprawę, że ciężko to uzyskać na naszych uczelniach, bo nie ma w Polsce takowego instytutu. Ale porównanie izolacji na www.isover.se (przesłałem Panu jak się izoluje) a www.isover.pl daje chyba duzo do myślenia. A to że audyt to oszustwo to chętnie pogadam. Na prawdę argument, że mnie nie można znaleść, lub że coś nie dopowiadam nie trzyma sie kupy, ja nic innego nie robię tylko propaguję to co juz właściwie jest obowiązkiem czyli 40 kW/m2/rok .To Pan się nie przedstawia. www.nie-co.pl
Gość: J. Abramczyk
2005-03-01 00:00
Re:Nowe wcielenie
A kiedy będzie Pan na Forum w Gromadzie?