Gość: kamilmaszczyk
2007-11-26 00:00
Mikroorganizmy w klimatyzacji w Pojazdach
Witam
Muszę napisać pracę na powyższy temat. Przeszukałem wszelką możliwą prasę, strony internetowe. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Jest to temat dość nowy może w tym tkwi problem
Znajduję informację o mikroorganizmach w zwykłej klimatyzacji ale o pojazdach nie ma nic. (współczuje koleżance która ma samoloty ]:->)
Proszę o pomoc w znalezieniu materiałów.
Gość: ?
2007-11-26 00:00
Re:Mikroorganizmy w klimatyzacji w Pojazdach
Tam są te same mikroorganizmy!
Gość: Piotr
2007-11-27 00:00
Re:Mikroorganizmy w klimatyzacji w Pojazdach
No to napisz pracę o mikroorganizmach w "zwykłej" klimatyzacji ale zamiast słowa "klimatyzacja" używaj: "klimatyzacja samochodowa" lub "klimatyzacja w samochodach".I będzie git.:)
Gość: gość
2007-11-27 00:00
Re:Mikroorganizmy w klimatyzacji w Pojazdach
w klimatyzacji nie ma mikroorganizmów ! tam są tylko organy organizów
Gość: S MARC
2007-12-04 00:00
Re:Mikroorganizmy w klimatyzacji w Pojazdach
To tylko nomenklatura. Ale i tak śmierdzi i każdy kontakt z nimi szkodzi dla alergików. Podobnie jak przy sczepieniach nawet martwe dają uczulenia takie same jak by były żywe.Tak naprawdę szkodzą jak jako Si wylecą przez komin! O tym jest trochę literatury, tylko nikt z saniatarnych tego nie zrozumie jak mi tłumaczyła facet co jest saniatarny, ale kończył chemię: Niech Pan do nich nie idzie, bo ja choć trochę rozumiem o czym Pan mówi! A problem był z tym co jest w wodzie i ściekach. Sanepidy są przykładem, że najciemniej jest pod latarnią z powodu ciemnoty, która im wciskają ustawowo do głowy. Ale najtęższe Profesory to potrafią w ramach pracy naukowej zacytować z 40 pozycji literatury zachodniej! A to znaczy, że nauczyli się tylko czytać nie badać!