Gość: giorgio
2012-04-18 21:07
Matex
Proszę o wpisy osób które pracowały bądż pracują w firmie Matex Controls,mam popozycję pracy od nich i chciałbym się dowiedziec czy współpracownicy i szefostwo jest w porządku. Czytałem o nich trochę i przeraziły mnie opinie o Michale D i Piotrze B że są to osoby które na niczym się nie znają ,podobno jeden z zawodu jest kucharzem a drugi ukonczył liceum a sa na stanowisku kierowniczym bo liżą tyłek szefom
Gość: jojo
2012-04-19 21:46
Re: Matex Controls
Co do tych dwóch osób to dobrze słyszałes pan B z zawodu jest kucharzem i nie ma co sie smiac. Jk zarobisz na stanowisku kierowniczym 3000 to dziękuj,lepiej omijaj tą firmę szerokim łukiem
Gość: Frank Chinaski
2012-06-04 22:23
Re: Matex
Hej
Naprawde jest tak zle?
Tez sie zastanawiam nad praca w tej firmie.
Mozna gdzies o nich poczytac? Jakos nic mi sie nie rzucilo w oczy.
Gość: Dudek
2012-06-11 20:58
Re: Matex
Do przedmówcy, który ma jakże szlachetne zdanie na temat pracowników Matexu jak i samej firmy. Jak każda firma ma wady i zalety. Każdy wybiera sobie gdzie chce pracować. Oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Obstawiam jednak, że wiesz na tematy techniczne mniej niż wspomniany "kucharz". Do tego Twoja anonimowość pozwala Ci tylko tak się wypowiadać....bo inaczej się boisz. Proponuję szukać odpowiedzi o firmie u wiarygodnych źródeł a nie u jakiegoś jojo..
Gość: Milka
2012-06-11 21:00
Re: Matex
Hej,
Po pierwsze nie wiem kto wypisuje takie bzdury o firmie Matex Controls bo nie ma odwagi podpisać się nawet Swoją ksywką.
Po drugie - osoby które wymieniliście mają ogromne doświadczenie w zawodzie więc nie widzę powodu dla którego miałyby nie obejmować kierowniczych stanowisk. Czasem w życiu trzeba wybrać między karierą czy wykształceniem ( podkreślmy że obecnie 3/4 młodzieży w wieku 25lat posiada mgr lub inż mgr i jest to tylko papier - nic więcej)
Jeśli chodzi o firmę to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że pracują w niej młodzi, żywiołowi ludzie. Większość z nich (skoro to dla Was takie ważne) posiada dyplom PW lub jest w trakcie studiów na jej kierunkach. Firma daje wiele możliwości, ale wybór należy do Was.
Gość: blaugran
2012-06-12 09:54
Re: Matex
Jojo Giorgio lub Giorgio Jojo (jak wolisz) widzę, że nadal nie uczysz się na własnych błędach. Powodzenia w branży elektrycznej, bo z Twoim charakterem jest Ci naprawdę potrzebne.
Gość: Zniesmaczony
2014-11-09 22:57
Re: Matex
Firma jak firma. Nie wyróżnia się niczym spośród innych tego typu.
Na początku będziesz miał do czynienia z kobitkami z biura. Atmosfera miła, każdy grzeczny , uprzejmy. Atmosfera w biurze wygląda na całkiem sympatyczną. Jeśli będziesz pracował jako technik serwisu, to już może być różnie. Wszystko zależy do jakiej ekipy trafisz. Są ludzi zadowoleni i narzekający na układy i układziki, godziny pracy i zarobki.
Wielu indywidualistów, a więc ze zgraniem w ekipie może nie być tak słodko.
Wszyscy mili, ale to wcale nie znaczy, że przyjaźni. Raczej uważaj co mówisz i do kogo. Nie zwierzaj się. Acha zbytnio nie wychylaj się, to się nie opłaca, raczej nie będziesz doceniony. Wręcz przeciwnie. Rób swoje, bież kasę i do domu. Taki schemat jest najlepszy. Jeśli chodzi o kasę, to nic nadzwyczajnego, ale nie ma tragedii biorąc pod uwagę rynek pracy. Pensja płacona w terminie, składki raczej też.
Starałem się być obiektywny. Dlaczego mój nick to Zniesmaczony? Bo odchodząc z firmy właśnie takie miałem odczucie .... zniesmaczenia!!
Gość: Krzysiek Smaczny
2015-07-21 16:51
Re: Matex
Damianie Zniesmaczony, a nie miałeś tak, że następnego dnia po odejściu chciałeś wracać z podkulonym ogonem?