Gość: Bolec
2010-07-06 18:11
Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
Witam
Pytanie do ludzi już po...
Warto wybrać się na taki kurs, ile to kosztuje i kto w Krakowie organizuje takie kursy, jeśli jest ich kilka to który wybrać?
Oczywiście chodzi o specjalność: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

Pozdrawiam
Gość: smart
2010-07-06 21:33
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
k....dę ludzie, jak wy takie macie problemy to się nie dziwię że takie błędy robicie w projektach.......
Gość: InterProjekt
2010-07-08 11:00
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
Kolego Smart, to akurat nie jest złe pytanie, tu chodzi czy wydać kase , proponuje poczytać na forum o innych problemach, np o tym czy w łazience może byc wentylator czy nie, ( 200 odpowiedzi ) a jak się pojawia pytanie jaki rozwiązanie zastosować w makiecie albo muzeum to cisza jak na rybach.
Generalnie mi ten kurs nic nie dał pod kątem egzaminu ( woj. pomorskie ) czytanie prawa, warunków i itp., ale możesz dowiedzieć się innych ciekawych rzeczy z życia, poza tym poznasz ludzi a na ustnym może ci to pomóc. Nie jest prawda że nie zdają ludzie którzy nie uczestniczą w kursach.
Gość: smart
2010-07-08 12:03
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
kolego InterProjekt- zgodzę sie z pierwszą częścią twojego posta- na proste pytanie jest 200 odpowiedzi, na trudne-żadnej. Moim zdaniem świadczy to o niskiej wiedzy ( w większości przypadków) osób wypowiadających się na forum i wysokiej samoocenie.

Kursy przygotowujące do uprawnień raczej nie powinny być potrzebne inżynierom po sanitarce bo czytając posty odnosi się wrażenie że jest to tak doskonały kierunek i wszystko po nim wiecie, znacie się na wszystkim(nawet na prawie budowlanym). Osobiście odpuściłbym sobie kurs- więcej opanuje ucząc się samemu.

Nie mam zamiaru nikogo obrażać jednak nie nie podoba mi się że po jednym kierunku ludzie są bardziej uprzywilejowani a po innych (czasem bardziej wymagających )nie mają żadnych praw do uprawnień.
Gość: odp
2010-07-10 00:48
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
smart niby znaczy mądry, a jednak głupi...

gościu robisz z igły widły, a co z tymi co skończyli studia, mają praktykę, znają się na czymś a nie mają układów i nie dostaną tematu. Tylko mi nie mów, że można startować w przetargu bo parsknę śmiechem.

Płaczesz o wykształcenie.
Wykształcenie można sobie dziś kupić na rynku, zrób sobie 4 lata w rok, zapłać i nie marudź. Potem powieś sobie dyplom w ramce na ścianie i wpadnij w samozachwyt.

Polscy projektanci w 99.9% to bydło i hołota. Asystentom ochłapy i okruchy,a sobie wycieczki, łapówy za urządzenia, płakanie o kryzysie i tematy z wolnej ręki z urzędów. Te z wolnej ręki najczęściej pozostawiają najwięcej do życzenia. Był tu poruszony niedawno temat takich projektów prawdopodobnie w Rudnikach.

Może warto byłoby zastanowić się nad odbieraniem uprawnień co niektórym to by bardziej się przykładali.

Teraz możecie mnie zagryźć że napisałem prawdę, spływa to po mnie.
Gość: dd
2010-07-12 01:25
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
dosyć to dziecinne co piszesz.
poskarżyłeś się a my cie pożałujemy...
Gość: smart
2010-07-13 22:33
Re: Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia
RE odp. ty chyba masz ze 20 lat i biznes tobie nie wychodzi. Płaczesz że trzeba mieć wejścia żeby wygrać temat-g....o prawda!!!! Jeżeli jesteś kiepski to każdy będzie cie ru....ł w d.....pę. Brak ci jaj to nie bierz się za biznes. I nie obrażaj ludzi, no chyba że się musiałeś jakoś dowartościować......