Gość: Mariusz Szczeblerski
2014-01-09 15:06
Instalacja Pompy Ciepła
Witam,

Szukam firmy która kompleksowo wykona mi instalację ogrzewania z pompą
ciepła i rekuperacją . Może ktoś polecić taką firmę, najlepiej z okolic Łodzi . Czy można połączyć rekuperację z pompą ?(chodzi mi o chłodzenie latem) jest sens to robić? z góry dzięki za pomoc .
Gość: Ekspert Ciepła
2014-01-10 13:23
Re: Instalacja Pompy Ciepła
z tego co wiem można? ale chyba nie ma to większego sensu. Mnie również proponowali takie rozwiązanie(jakieś chłodzenie aktywne) ale się nie zdecydowałem .
Facet nie był w stanie nawet powiedzieć ile stopni mniej będzie w domu i ile będzie mnie to kosztować. Za instalację chcieli 5000 zł dołożyłem 2000 zł i zamontowałem w sypialni i salonie klimę .
Gość: Jacek Powszyński
2014-01-13 08:06
Re: Instalacja Pompy Ciepła
popieram przedmówcę , u mnie całością instalacji wentylacyjnej i ogrzewania zajmowała się firma DTS Serwis . W tamtym roku zamontowali mi wentylację ,klimatyzację w sypialni i pompę ciepła Alphainnotec.
Byłem ciekaw jak cały system spisze się zimą i miło się zaskoczyłem a straszyli mnie że zapłacę majątek . Za ogrzewanie i ciepłą wodę zapłaciłem przy powierzchni 180 m^2 3000 zł . W starym domu miałem piec gazowy i koszty dwukrotnie wyższe.
Wynika z tego że firma DTS Serwis wykonała instalację rzetelnie i fachowo dobrała urządzenia . Polecam tą firmę
Gość: Spednet_pl
2014-03-06 12:28
Re: Instalacja Pompy Ciepła
Jeżeli mowa o pompie ciepła to zapraszam także do nas,od lat zajmujemy się instalacją oraz ogrzewaniem podłogowym,więc chętnie pomożemy i odpowiemy na szereg pytań w tej kwestii.


www.spednet.pl – pompy ciepła