Gość: melasa
2008-02-22 00:00
Firma
Piszę ten wątek po raz trzeci, mam nadzieję, że moderator nie wykasuje go po raz trzeci. Chciałem zapytać o opinię na temat firmy IMTECH. Czy znacie może tą firmę i jaką macie o niej opinię. Pytam w kontekscie wielu ogłoszeń która zamieszcza ta firma, w poszukiwaniu pracowników.
Gość: wind
2008-02-22 00:00
Re:Firma
Na forum nie możesz liczyć na rzetelną informacje w takiej kwestii. Opinie mogą pisać - podszywając się pod klientów - pracownicy tej firmy, którzy będą ją wychwalać, albo konkurencja, która nie zostawi na nich suchej nitki. Takie historie juz miały tu miejsce niejednokrotnie i nie dziw się adminowi, że nie chce mieć tu sztucznych przepychanek. Post wyrażający opinię o jakiejś firmie nie powinien być anonimowy żeby był wiarygodny.
Gość: melasa
2008-02-25 00:00
Re:Firma
To innej drogi nie widzę, żeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Duża ilość ogłoszeń tej firmy może świadczyć o tym, że to świetna firma, ma dużo roboty i szuka ludzi. Może jednak świadczyć też o tym, że to dziwna firma, w której nie bardzo ludzie chcą robić i albo sie zwalniają, albo omijają szerokim łukiem.
Gość: Delfinek
2011-01-05 21:26
Re:Imtech
Nie polecam tej firmy i nie dajcie sie zlapac na ich slodkie slowka moj maz pracuje u nich i od dwoch miesiecy nie dostal wyplaty i ciagle mydla pracownika oczy winia wszystkich tylko nie siebie....Firma Imtech to zgraja klamcow ....
Gość: Zdesperowany
2011-01-05 21:43
Re:Imtech
Pracuj w Imtechu a Prowdent zapuka do twoich drzwi!!!!!
Gość: aga
2011-05-06 09:54
Re: Firma
Wyplata pensji stabilna, zawszy na czas.
Gość: waters
2011-11-28 21:26
Re: Firma
We wrocławiu przyjęto spadochroniarzy z innych podupadłych firm min z Mercurego. Teraz wykończa sobie tylko znanymi metodami Imtech. Niewiele potrafia oprocz zabezpieczania swoich stolków, w czym sa bardzo konsekwentni. We Wroclawiu przez to nie polecam.
Mieli byc tzw. zbawcami branży elektrycznej. Niestety tak się nie stało i mamy an stadionie to co mamy.
Obecny szef owych "elektryków" ogranicza swoje dzialania do szukania sobie pracy w firmie CES i szukaniu haków na podwładnych. Żenada do potęgi.
Wszystko powyższe to prawda.