Gość: ABC
2014-01-21 15:45
Euler Hermes - doświadczenia właścicieli polis (?)
Co sądzicie o Euler Hermes. Czy ktoś posiada negatywne doświadczenia lub problemy z niewypłacanymi odszkodowaniami z EH? Pytanie skierowane jest do właścicieli polis (nie interesują mnie kompletnie opinie niepłacących swoich zobowiązań firm). Osobiście, pomimo kilku lat doświadczeń z EH i raczej pełnej znajomości zapisów OWU widzę, że ta firma nie jest skora do wypłaty odszkodowań i robi wszystko by złapać nas na jakimś niedociągnięciu, wg. własnych ogólnych interpretacji. Czy zatem warto?
Gość: Czarny Alibaba
2014-03-29 09:38
Re: Euler Hermes - doświadczenia właścicieli polis (?)
Polisy i ubezpieczyciele są nic nie warci. Oni chcą tylko pobrać składki, sprzedać polisę. Ubezpieczyciele i ich prawnicy zrobią wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania. Więc zawsze szukają kruczków lub zatrudnią ekspertów żeby znaleźli powód do odmowy wypłaty z polisy. Dlatego trzeba liczyć tylko na siebie i być ostrożnym, uczciwy, rzetelnym. Więc jak ubezpieczyciel odnowi wypłaty z Polisy, to strona pokrzywdzona założy wam sprawę cywilną o odszkodowanie i jesteście pogrzebani. Najwyższe w Polsce prawomocnie zasądzone odszkodowanie w sądzie cywilnym przeciwko osobie fizycznej wyniosło w 2012r aż 950 tys. zł.!!! A tendencja będzie zwyżkowa, jak w USA, więc nie zdziwcie się kiedy wyroki sięgną poziomów 5 mln USD jako odszkodowania, a komornik puści w skarpetach oszusta-nieuczciwego.
Gość: X54
2015-02-13 19:51
Re: Euler Hermes - doświadczenia właścicieli polis (?)
Mam bardzo negatywne doświadczenia z tymi naciągaczami i oszustami. W razie pytań kontakt kirkor30@interia.pl
Gość: X54
2015-02-13 20:06
Re: Euler Hermes - doświadczenia właścicieli polis (?)
Ostrzegam wszystkich przed zakupem marzeń i złudzeń opakowanych w ładny segregator i pieczątkę. Wyłudzili ode mnie kilkanaście tysięcy złotych w czasie trwania ubezpieczenia. W efekcie odmówili mi wypłaty należnego odszkodowania. Mój prawnik po przeanalizowaniu treści OWU stwierdził, że treść jest bardzo jednostronna i niekorzystna dla ubezpieczonego. U mnie zaistniało zdarzenie wypadkowe. Zaprzęgli całe stado swoich prawników żeby znaleźć wymówkę do wypłaty odszkodowania. Wszystko jet OK do momentu kiedy grzecznie płaci się składki tej pseudo polisy. Moim zdaniem to jest zalegalizowana i akceptowana przez nasze państwo forma wyłudzania pieniędzy od przedsiębiorców. Ubrana banda oszustów w garniturkach najpierw łazi za tobą żeby wcisnąć tą pseudo polisę. Uważam, że sposobem działania tej formy powinna zająć się prokuratura. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. kirkor30 interia.pl