Gość: Bartnicka
2012-05-21 11:45
Czy zna ktoś tę firmę
Szukam opinii na forach w temacie ogrzewania gazem bez komina. Nasłuchałam się tyle o zatruciach tlenkiem węgla przy wadliwych przewodach kominowych że bardzo interesują mnie opinie użytkowników piecyków gazowych z zamkniętą "komorą spalania". Nie wiem dokładnie co to oznacza ale ponoć to takie [url= http://pl.immergas.com/products1/kotly_kondensacyjne/2f_z/vz26/26_1_i.htm]kotly co[/url]. Słyszeliście o takich rozwiązaniach. Jeżeli ktoś taki ma lub zna urządzenia tej firmy dajcie znać.
Gość: Grażyna Nowak
2012-05-22 20:28
Re: Czy zna ktoś tę firmę
Niestety nie .
Gość: SDFFER
2012-05-25 15:05
Re: Czy zna ktoś tę firmę
Zatrudniłam do budowy i remontu NACIĄGACZY: Tomasz Ignasiak z Warszawy ,i Mazurek Marcin pracują chyba razem, bo Ignasiak przyjeżedzał do mnie na budowę i potem po jego zniknięciu szukał go u mnie... Odradzam ich usługi, gdyż uciekli z budowy, pobrali zaliczki i pracują na czarno bez faktur. Prac nie skończyli a to co po sobie zostawili to same niedoróbki i usterki.
Gość: Znam Ignasiaka
2012-06-01 00:26
Re: Czy zna ktoś tę firmę
Ja też nie polecam Tomka Ignasiaka lat ok. 35-40 z Warszawy, Marcina Mazurka lat ok.30 z Lublina=Dublina, bo nie wywiązali się z prac i jakości usług jakie deklarowali. Po pewnym czasie od wykonania robót budowlanych-remontowych (jak podłga, glazura, instalacje), wszystko zaczęło się psuć, odpadać. Nie ma z nimi żadnego kontaktu w okresie rękojmi-gwarancji i o usunięcu usterek nie ma mowy, bo nie odbierają telefonów.