Gość: Andrzej
2009-12-11 00:00
Czy ktoś zna firmę PM Projekt z Bydgoszczy
Widziałem kilka jej ogłoszeń o pracę. Jestem z Poznania i przenosze się do Bydgoszczy więc szukam jakiejś rozwojeowej firmy z branzy wentylacji i ogrzewania. Na razie trafiłem tylko na ich ogłoszenia ale sadzę że sa tez inne firmy gdzie mógłbym również złozyć swoją oferte.
Gość: Ania
2009-12-11 00:00
Re:Czy ktoś zna firmę PM Projekt z Bydgoszczy
Miałam okazję z nimi współpracować przy kilku tematach. Z moich doświadczeń bardzo konkretni ludzie, młody i dynamiczny zespół, ale przede wszystkim opracowują projekty szczegółowo. Nie wiem jak z cenami, bo miałam od nich zlecenia, ale grają uczciwie.
Gość: Gość
2009-12-12 00:00
Re:Czy ktoś zna firmę PM Projekt z Bydgoszczy
Głupota uciekać do Bydgoszczy z Poznania. A firma to jakieś maleństwo bez znaczenia -pewnie od domków, knajpek. Wracaj do Poznania tu jesli jesteś dobry możesz sie wykazać.
Gość: ja
2009-12-14 00:00
Re:Czy ktoś zna firmę PM Projekt z Bydgoszczy
akurat o PM Projekt nie mozna powiedziec, ze jest bez znaczenia. Przemek Tkaczuk to znany projektant i trzaska troche tematow i to wcale nie malych, szpitale hale produkcyjno-handlowe itp. Sprzedajac urzadzenia czasem natrafiam na projekty PM. Firma jako taka dziala od niedawna, natomiast projektanci wywodza sie z innego duzego biura, gdzie wykonali juz sporo projektow.