Gość: Roberto_moralez@poczta.onet.pl
2004-06-02 00:00
AMSwent
Szanowni Państwo czy ktoś mógłby udostępnić w/w program bo wiem że jest on już niedostępny w sprzedaży. Jaki program jest odpowiedni do projektowania wentylacji np. hali cukrowni?
Gość: pavel
2004-06-02 00:00
Re: AMSwent
polecam program " wentyle ".
www.wentyle.pl
Gość: Tantalus
2005-12-18 00:00
Re:AMSwent
Tak samo jak przedmówca, chciałbym prosić kogoś, o udostępnienie programu AMSwent. Jakiś czas temu straciłem ten program, ponieważ zapomniałem go zapisać przed sformatowaniem dysku i bardzo tego błędu żałuję. Ten software jest mi bardzo potrzebny, bo sprawdzałem już kilka innych, alternatywnych programów, takich jak nakłądki pod AutoCADa do obliczania wentylacji i rzeczony wyżej program wentyle, żaden jednak mi nie odpowiada. Program jest tak stary, że nie będzie przesadą zaliczenie go do oprogramowań AbadonWareowych, przez co upublicznienie go nie jest łamaniem jakichkolwiek praw autorskich. Jeżeli ktoś byłby tak miły i udostępnił mi wersje instalacyjną programu lub jego spakowane pliku, to naprawde byłbym wdzięczny.
Program proszę podesłać w załączniku maila pod adres [email]poleski@op.pl[/email] lub na [email]tantalus@op.pl[/emule]. Jeżeli jest to wygodniejsze, to proszę o wysłanie linka do zgranego na server pliku lub napisanie we wiadomości innego sposobu na przekazanie mi programu.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt.
Gość: Tantalus
2005-12-18 00:00
Re:AMSwent
Przepraszam za zdublowanie posta, ale właśnie zauważyłem, że wasze forum nie bazuje na phpBB ani na Invision Power Board, ale na jakichś dziwnych skryptach asp. Podaję więc jeszcze raz adresy kontaktowe:
tantalus@op.pl
poleski@op.pl
Jeszcze raz dziękuję z góry za pomoc i przepraszam, a moderatorów proszę o scalenie moich postów lub usunięcie tagów z mojej pierwszej wiadomości i usunięcie tej.