Gość: Frog
2005-03-04 00:00
AAA Uprawnienia
Założyłem książkę praktyk do "kierowania robotami i projektowania". Od roku pracuje w firmie wykonawczej, czy po zdobyciu dwóch lat praktyki na budowie mogę zdawać egzamin tylko na uprawnienia do "kierowania robotami" ????
Gość: re
2005-03-04 00:00
Re:AAA Uprawnienia
pod warunkiem, że masz tutuł magistra
Gość: Frog
2005-03-05 00:00
Re:AAA Uprawnienia
Dobrze dobrze, mam tytuł magistra ale nie oto mi chodzi. Zostalem poinformowany w IIB że książka którą pobrałem zastała zarejestrowana jako książka do zdobywania praktyki w zakesie "kierowania robotami i i i i projektowania" i że egzamin będe mógł zdawać po czterech latach tj.
odbyciu dwóch lat praktyki na budowie i dwóch lat praktyki w biurze projektowym". Komplikuje mi to trochę sprawę bo mam za sobą rok praktyki w wykonawstwie i za jakieś półtora roku do dwóch mógłbym ubiegać się o nadanie uprawnień w zakresie "kierowania robotami". Jak wszystko pójdzie dobrze to jestem z uprawnieniami na rynku po dwóch latach. Po pierwsze zmienia się moja sytuacją na rynku pracy. Po drugie nie wiem jak mi się życie ułoży i czy będe pracował w biurze projektowym, w którym te dwa lata w mojej książce praktyk też muszę udukomentować.
Jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji proszę o wypowiedzi.
Gość: ja
2005-03-08 00:00
Re:AAA Uprawnienia
Oczywiście, że możesz podchodzić do egzaminu na wykonawcze. Nie stresuj się :)
Gość: yaro
2005-04-09 00:00
Re:AAA Uprawnienia
A czy magister po wydziale mechanicznym( Chłodnictwo i klimatyzacja) oczywiście z książką praktyk też może robić te uprawnienia? czy tylko ludzie po IŚ?
Gość: Wojtek
2005-04-16 00:00
Re:AAA Uprawnienia
Z tego co wiem tylko ludzie z IŚ. Ewentualnie budowlańcy mogą się starać o uprawnienia w ograniczonym zakresie. Tak samo w drugą stronę - ludzie po IŚ mogą sie starać o uprawnienia w temacie konstrukcji budowlanych po odpowiedniej praktyce w ograniczonym zakresie.