TEKLIM Sp.j. - logo

TEKLIM Sp.j.

+48.22.8777960

Firma TeKlim Sp.j. będąca wyłącznym importerem firmy Biddle bv w Polsce serdecznie zaprasza do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas urządzeń.
Cechą wyróżniającą produkty Biddle jest nowoczesna technologia, służąca uzyskaniu jak najlepszego komfortu użytkowników, oszczędność energii oraz efektywności działania. Proponujemy rozwiązywanie problemów związanych z ochroną otwartych drzwi, nie zaś sprzedaż hurtową. Każdy temat traktujemy indywidualnie.

Firma BIDDLE jest producentem najwyższej jakości:

- kurtyn powietrznych komfortowych
model CA2 z technologią pracy automatycznej CHIPS (przewidywania konwekcji), 6 biegów, płynna regulacja mocy, nagrzewnice wodne,elektryczne, modele do wolnego zawieszenia, zabudowy oraz kasetonowe , model CITY - o bardzo dobrych parametrach akustycznych

- kurtyn powietrznych uniwersalnych i przemysłowych
model DF lub IndAC, nagrzewnice wodne lub elektryczne, montaż w poziomie lub pionie, wersje specjalne do pracy w niskich temperaturach.

- specjalistycznych kurtyn powietrznych do chłodni i mroźni
Trójstrumieniowa kurtyna, która oprócz separacji klimatów przy otwartych drzwiach do mroźni - dzięki opatentowanym technologiom pozwala na całkowite wyeliminowanie powstawania mgły, oszronienia i oblodzenia składowanych produktów (wymagania przepisów HACCP)

- ogrzewaczy powietrza z dyszami dalekiego zasięgu
Aparaty grzewczo-wentylacyjne z nagrzewnicą wodną, wysokość zawieszenia od 4m do 16m, dzięki ruchomym dyszom dalekiego zasięgu uzyskujemy zasięgi większe niż przy standardowych ogrzewaczach oraz lepsze wymieszanie powietrza i bardziej równomierny rozkład temperatury w strefie pracy


Teklim Sp.j. jest wyspecjalizowaną firmą klimatyzacyjną. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte przez nas w ciągu 20 lat pracy w tej branży.
Oprócz dystrybucji kurtyn Biddle (oraz 2VV) zajmujemy się wentylacją i klimatyzacją. Naszą ofertę uzupełniają wyroby innych renomowanych producentów urządzeń: KLIMATYZACYJNYCH, Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, LG.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: www.teklim.com oraz www.biddle.com.pl

Dane adresowe:
Białowiejska 14
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy TEKLIM Sp.j.:
Dystrybutor:
  • Centrala -> Centrala wentylacyjna
  • Kurtyny powietrza -> Kurtyny powietrza elektryczne
  • Kurtyny powietrza -> Kurtyny powietrza wodne
  • Klimatory
Instalator:
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...
Serwis:
  • Usługi -> Usługi - serwis