SMAY Sp. z o.o. - logo

SMAY Sp. z o.o.

+48 12 378 1 800

Profil działalności:
SMAY Sp. z o.o. jako polska firma consultingowo-produkcyjna nieprzerwanie od 1989 roku dostarcza rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji, których celem jest podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa w budynkach. W oddanym w 2008 roku zakładzie produkcyjnym o powierzchni 6000 m2 wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia tworzymy produkty o najwyższych standardach. Jako jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce posiada własne biuro projektowe, konstrukcyjne, dział badań i rozwoju z profesjonalnym laboratorium badawczym oraz dział obliczeń CFD. Wszystkie procesy są kierowane i nadzorowane przez wysoko wykwalifikowane, posiadające wieloletnie doświadczenie służby inżynieryjno-techniczne. Jakość oferowanych przez firmę SMAY wyrobów poparta jest wieloma aprobatami i atestami technicznymi oraz higienicznymi, a także licznymi opracowaniami jednostek naukowo-badawczych. O rosnącej pozycji firmy świadczą także liczne nagrody otrzymywane przez firmę, jak i oferowane produkty.

Kompleksowa Obsługa:
• Doradztwo w procesie podejmowania decyzji
• Projektowanie odpowiednich systemów
• Dostarczanie nietypowych rozwiązań i systemów
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Produkty:
• Czerpnie i wyrzutnie dachowe: CPD typu A, CPD typu C, CWM, CWP, ZS
• Podstawy dachowe: PD typ A, PD typ B, PDTK / PDT, BTR
• Klapy przeciwpożarowe: KWP-O-E(S), KTM, KTM-ME-VAV, KTS, KWP-Ex
• Przepustnice jednopłaszczyznowe ekonomiczne PJBE, PJA, PJAU, PJB
• Przepustnice wielopłaszczyznowe: aluminiowa ALM, PS, PW350, PWII, PWIIS
• Wentylatory strumieniowe: SCF

Dla kogo?
Jesteśmy producentem urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych, a także hoteli i wszelkich innych budowli użyteczności publicznej. Produkty i rozwiązania kierowane są do firm projektowych, produkcyjnych oraz budowlano-montażowych.

Certyfikaty:
Oferowane przez firmę Smay produkty są przebadane i spełniają wszystkie standardy norm europejskich. Polityka jakości obejmuje procesy projektowe, produkcyjne, dystrybucyjne oraz serwisowe, co gwarantuje otrzymanie produktu zgodnego z oczekiwaniami Klientów. Jakość dostarczanych urządzeń poparta jest wieloma aprobatami i atestami technicznymi oraz higienicznymi, a także licznymi opracowaniami jednostek naukowo-badawczych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ofercie firmy znajdują się również produkty z certyfikatem CE. Smay posiada także certyfikaty dopuszczające produkowane wyroby do obrotu na terytorium Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy.

Dane teleadresowe:
Centrala Kraków
ul. Ciepłownicza 29, 31-587 Kraków
Sekretariat: +48 12 378 1 800
Fax: +48 12 378 1 888
email: info@smay.plDane adresowe:
Ciepłownicza 29
Kraków
Małopolskie
Poland

Obszar działalności firmy SMAY Sp. z o.o.:
Producent:
  • Tłumiki
Dystrybutor:
  • Tłumiki
Instalator:
  • Tłumiki
Serwis:
  • Tłumiki
Projektant:
  • Tłumiki
Hurtownia:
  • Tłumiki
Centrum Biurowe VINCI Zakres prac obejmował m.in. opracowanie koncepcji systemu zabezpieczania przed zadymieniem pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych na wypadek pożaru zgodnie z normą PN-EN 12101-6, a następnie terminowe dostarczenie przeciwpożarowych klap odcinających z podrzędną funkcją regulacji przepływu powietrza (DaVinci), przepustnic regulacyjnych, klap wentylacji pożarowej oraz prefabrykatów do instalacji wentylacji
Park Biznesu Teofilów W obiekcie zainstalowany został system zabezpieczania przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych na wypadek pożaru Smay. Budowa kompleksu biurowego „Park Biznesu Teofilów” zlokalizowanego w przemysłowej części łódzkiego osiedla Teofilów zakończyła się we wrześniu 2011 roku. Docelowo w miejscu tym ma powstać nowoczesny kompleks biurowy składający się z czterech, dziewięciokondygnacyjnych budynków klasy B+.
Sky Tower we Wrocławiu W tym obiekcie firma SMAY Sp. z o.o. była kompleksowym dostawcą urządzeń wentylacji pożarowej oraz systemu różnicowania ciśnienia. Zakres prac obejmował m.in. montaż systemu różnicowania ciśnienia SafetyWay® , baterii klap przeciwpożarowych na instalacji wentylacji strumieniowej, częściową dostawę elementów i montaż instalacji wentylacji bytowej w części biurowej budynku B2, dostawę klap p.poż. na cały obiekt SKY TOWER oraz elementów wentylacyjnych.
Sky Tower Wrocław Kontrakt obejmował następujący zakres prac: montaż systemu różnicowania ciśnienia SafetyWay® mającego na celu zabezpieczenie przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych na wypadek pożaru; dostawę i montaż baterii klap przeciwpożarowych na instalacji wentylacji strumieniowej; częściową dostawę elementów i montaż instalacji wentylacji bytowej w części biurowej budynku B2; dostawę i montaż elementów wentylacji bytowej na piętra +9 i +10 budynku B3 oraz uruchomienie i kalibrację systemu różnicowania ciśnienia SafetyWay® oraz obecność na próbach odbiorowych Państwowej Straży Pożarnej oraz Instytutu Techniki Budowlanej zakończonych sukcesem.