SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. - logo

SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.

+48.91.8146300

"SELFA GE" S.A. jest następcą firmy Selfa założonej w 1951 roku, która przejęła technologię oraz doświadczenia pierwszego polskiego producenta elementów grzejnych Elektrowni Gródek k/Torunia. Początki produkcji sięgają 1932 roku. Przez długi okres Selfa była niekwestionowanym liderem wśród krajowych producentów elementów grzejnych i znaczącym wśród producentów europejskich. Produkcja roczna dochodziła do 5 milionów sztuk. Dowodem wysokiej jakości była produkcja elementów grzejnych dla elektrowni atomowych.
Obecnie SELFA to znany w kraju producent wysokiej jakości elementów grzejnych, rurkowych, radiatorowych i patronowych, prętów grzejnych, zespołów grzejnych dużej mocy oraz różnego typu specjalistycznych grzałek dla przemysłowej techniki grzewczej. Dostarczamy na rynek krajowy i zagraniczny ponad milion elementów grzejnych rocznie.

Nowoczesna technologia i światowej klasy materiały zapewniają najwyższą jakość naszych wyrobów (posiadamy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001-2000). Dzięki spełnieniu najwyższych wymogów jakościowych, nasze elementy grzejne uzyskały certyfikaty m.in. Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji ("B") i niemieckiego instytutu VDE.

Przyjęta w firmie strategia rozwoju eksportu, pozwala nam utrzymywać zadawalającą dynamikę wzrostu eksportu do Szwecji, Niemiec, Rosji, na Ukrainę i Litwę. Wpółpracujemy z Klientami w całej Europie.

Największą wartością firmy są nasi pracownicy. To zespół fachowców, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętności współdziałania potrafią stworzyć produkt zgodny z misją naszej firmy - mogący sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Pracownicy z działu produkcyjnego dbają o wykonanie produktu ściśle według dokumentacji technicznej, a dział kontroli gwarantuje jego jakość i zgodność z obowiązującymi normami i uzgodnieniami.
Naszym hasłem jest: Rozwiążemy każdy gorący problem.
Dział konstrukcyjny pracuje nad spełnieniem tego postulatu, dobierając odpowiednie elementy grzejne i ich parametry do rzeczywistych warunków pracy. Nasza praca to nie tylko sposób zarabiania pieniędzy, ale również pasja, dzięki której z przyjemnością podejmujemy trudne i nietypowe wyzwania.

Dane adresowe:
Bieszczadzka 14
Szczecin
Zachodniopomorskie
Poland

Obszar działalności firmy SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.:
  • Ogrzewanie elektryczne
Producent:
  • Ogrzewanie elektryczne -> Urządzenia i akcesoria
Dystrybutor:
  • Ogrzewanie elektryczne -> Urządzenia i akcesoria
Serwis:
  • Ogrzewanie elektryczne -> Urządzenia i akcesoria