Qnisz ING Grzegorz Kunisz - logo

Qnisz ING Grzegorz Kunisz

+48.22.7505136

Firma Qnisz ING istnieje na rynku od 2003 roku.
W tym okresie, dzięki swym umiejętnościom i doświadczeniu, przy wykorzystaniu wiedzy związanej z tematem doboru napędów i projektowaniu systemów kontroli parametrów energii elektrycznej, zjednaliśmy sobie rzeszę zwolenników.
Wysoka jakość naszych usług i produktów, kompleksowość obsługi i atrakcyjne ceny stanowią dewizę firmy Qnisz ING.
Wykorzystując dobrą znajomość rynku, oferujemy pełen wachlarz usług, produktów i rozwiązań - od produktów przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży, po kompleksowe rozwiązania. Są wśród nich falowniki, filtry, regulatory, przekładnie, elektrowibratory, silniki indukcyjne, motoreduktory znanych polskich jak i światowych producentów. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji systemów sterowania i automatyki. Na życzenie wykonujemy aplikacje, które pomagają naszym klientom w osiąganiu sukcesów rynkowych. Tak szeroki asortyment produktów i usług pozwala zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników chętnie służy radą i pomocą.
Na sprzedawane przez naszą firmę produkty, jak również systemy, które wdrażamy oferujemy usługi związane z utrzymaniem i serwisowaniem.
Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Wieloletnia specjalizacja w zakresie napędów, kontroli energii elektrycznej i dobra znajomość rynku odzwierciedlają się w solidnej i fachowej obsłudze przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dzięki doświadczeniu i Państwa sugestiom, zarówno asortyment jak i usługi, które świadczymy są systematycznie poszerzane, unowocześniane i doskonalone.
Z naszych usług korzystają zarówno ogromne zakłady przemysłowe jaki i małe zakłady produkcyjne mieszczące się na terenie całej Polski . Pomagamy służbom technicznym lub właścicielom firm w odpowiednim doborze napędów elektrycznych. Realizujemy całą automatyzację procesów technologicznych.
Naszymi Klientami są wszelkiego rodzaju firmy produkcyjne, farmaceutyczne, chemiczne, oczyszczalnie ścieków, zakłady unieszkodliwiania odpadów komunalnych, tartaki, cukrownie, zakłady wędliniarskie, piekarnie, firmy konstrukcyjne, magazyny mrożonek, huty, drukarnie, instytuty badawcze, producenci napojów i wód mineralnych, firmy mleczarskie, kopalnie, firmy telekomunikacyjne, ubojnie i inne

Dane adresowe:
Ogrodowa 2 Józefosław
Piaseczno
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Qnisz ING Grzegorz Kunisz:
  • Armatura chłodnicza
Dystrybutor:
  • Armatura chłodnicza -> Osuszacze pary
Hurtownia:
  • Armatura chłodnicza -> Osuszacze pary