Plastik Centrum - logo

Plastik Centrum

+48.56.6758535

Firma "Plastik Centrum" powstała w 2004 roku na bazie praktyki i doświadczeń nabytych wcześniej we współpracującej z nami firmie niemieckiej.

Specjalizujemy się w spawaniu i formowaniu tworzyw sztucznych gorącym powietrzem. Technika ta pozwala na wykonywanie z półfabrykatów termoplastycznych tworzyw sztucznych (płyt, rur, wałków, kształtek itp.) pojedynczych elementów lub małych serii. Stosując spawanie gorącym powietrzem produkujemy na życzenie klienta elementy o wyjątkowych kształtach.

Celem naszym jest stopniowe poszerzanie oferty firmy, pozyskiwanie nowych klientów, zapewnienie i zabezpieczenie nowych miejsc pracy.

Zapewniamy rzetelną i szybka obsługę.


Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie produkcji i montażu elementów linii produkcyjnych, instalacji wentylacyjnych oraz wszelkiego rodzaju prac związanych z zakresem naszej działalności. Zapewniamy na nasze usługi długotrwałą gwarancję i stały serwis.

Zapraszamy Państwa do współpracy zapewniając miłą atmosferę oraz ugodowość przy uzgadnianiu terminów wykonania prac i ustalaniu warunków płatności.Dane adresowe:
Trakt 22
Chełmża
Kujawsko-pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy Plastik Centrum:
  • Instalacje i montaż
  • Armatura chłodnicza
Producent:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna
  • Armatura chłodnicza -> Filtry odwadniające i odkwaszające oraz części do filtrów
Dystrybutor:
  • Armatura chłodnicza -> Filtry odwadniające i odkwaszające oraz części do filtrów
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna