Petro-box - logo

Petro-box

+48.89.5340500

Firma Petro-box produkuje naziemne bezciśnieniowe zbiorniki do przechowywania cieczy o temperaturze zapłonu powyżej 61ºC, które umożliwiają użytkownikom przechowywanie oraz tankowanie wymaganych cieczy w najbardziej korzystnym dla nich miejscu.
Zbiorniki firmy Petro-box wykonane są ze stali, co gwarantuje stabilną i trwałą konstrukcję, estetyczny wygląd oraz wieloletnie użytkowanie.
Oferta firmy skierowana jest do użytkowników w sektorze prywatnym. Zbiorniki firmy Petro-box to idealne rozwiązanie dla producentów rolnych, firm kurierskich i transportowych, budowlanych oraz wszystkich tych, którzy posiadają środki transportowe lub maszyny pracujące na olej napędowy. Korzyści, jakie można osiągnąć dzięki instalacji zbiornika na terenie miejsca pracy to przede wszystkim realne oszczędności czasu pracy oraz nakładów finansowych, jakie trzeba poświęcić na dojazdy do stacji benzynowych, jak również pełna kontrola jakości oraz ilości wydawanych cieczy.
Zbiorniki firmy Petro-box wyposażone w szereg urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i sprawność eksploatacji, jak elektroniczny wskaźnik poziomu cieczy w zbiorniku – OCIO - zapobiegający zapowietrzeniu i przepełnieniu zbiornika, mechaniczny przepływomierz precyzyjnie wskazujący ilość wydawanej cieczy, automatyczny pistolet nalewowy wykonany z kompatybilnych materiałów. Wszystkie urządzenia w jakie wyposażony jest zbiornik umieszczone są w metalowej szafce, która chroni je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz dostępem osób niepożądanych.
W ofercie firmy znajdują się zbiorniki do przechowywania oleju napędowego – linia Yellowbox, biopaliw – linia Greenbox oraz AdBlue – linia Bluebox.
Firma udziela 5 lat gwarancji na perforację zbiornika oraz rocznej gwarancji na elementy wyposażenia.
Zapraszamy do współpracy dystrybutorów. Dla stałych odbiorców korzystne rabaty.

Dane adresowe:
Aleja Warszawska
Olsztyn
Warmińsko-mazurskie
Poland

Obszar działalności firmy Petro-box:
  • Ogrzewanie paliwowe
Producent:
  • Ogrzewanie paliwowe -> Urządzenia i akcesoria
Dystrybutor:
  • Ogrzewanie paliwowe -> Urządzenia i akcesoria
Serwis:
  • Ogrzewanie paliwowe -> Urządzenia i akcesoria
Hurtownia:
  • Ogrzewanie paliwowe -> Urządzenia i akcesoria