Merserwis Sp. z o.o. Sp. K.

+48 22 531 00 89

Firma Merserwis została zarejestrowana w Warszawie w 1990 roku. Od samego początku działa na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej, kontynuując przeszło 40 letnią tradycję związaną z miejscem, w którym znajduje się siedziba firmy.

Poza szeregiem produktów i usług kierowanych do Klienta końcowego, Merserwis zajmuje się dystrybucją pochodzącej z importu aparatury kontrolno - pomiarowej oraz elementów automatyki. Rozpoczęcie tej działalności (importu) w 1995 roku pozwoliło zbudować silne portfolio oferowanych dzisiaj przez firmę na rynku polskim produktów.

Relacje biznesowe z zagranicznymi partnerami firmy Merserwis nie ograniczają się tylko i wyłącznie do współpracy handlowej. Merserwis zajmuje się bowiem przygotowaniem dla tych produktów polskich wersji językowych instrukcji obsługi, oprogramowania, kart katalogowych oraz prowadzi działania marketingowe.

Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w kooperacji z producentami zagranicznymi organizuje seminaria i szkolenia.

Przedsiębiorstwo dba aby na bieżąco śledzić nowości technologiczne w branży. Oferta ciągle uzupełniana jest o nowe, interesujące produkty – a pracownicy firmy regularnie odwiedzają międzynarodowe targi elektroniki w Hong Kongu, Taipei, Monachium czy Hanowerze.

Merserwis można spotkać osobiście na najważniejsze targach branżowe organizowanych w Polsce: Energetab (Bielsko Biała), Automaticon (Warszawa) i Expopower (Poznań), a także na innych ważnych seminariach i konferencjach branżowych..

Współpracując z partnerami staramy się budować dobre relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, wierząc że taka filozofia prowadzi do rozwoju i korzyści dla obojga podmiotów.

Oferujemy m.in urządzenia pomiarowe dla następujących branż:
- Branża HVACR
- Branża spożywcza i farmaceutyczna
- Elektryka i Elektronika
- Energetyka
- Przemysł ciężki
- Branża Budowlana
- Laboratoria i komórki badawczo rozwojowe
- Uczelnie wyższe, szkoły i pozostałe placówki edukacyjne

Oferujemy m.in. produkty firm:
Kimo, Testo, AZ, Metrel, Fluke, Sonel, Megger, HT-Italia, Audio - Precision, Kyoritsu, CIE, CHY, Tenmars, UNI-T

Dane adresowe:
Gen. Wł. Andersa 10
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Merserwis Sp. z o.o. Sp. K.:
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - wentylacja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - klimatyzacja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - chłodnictwo
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Rejestratory
  • Usługi -> Usługi - certyfikacja
  • Usługi -> Usługi - serwis