KLIWENT Sp. z o.o. - logo

KLIWENT Sp. z o.o.

+48.48.3653777

P.P.H.U. KLIWENT Sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną w zakresie robót instalacji wentylacji i klimatyzacji. Realizujemy kompleksowo instalacje wentylacji i klimatyzacji wraz z niezbędnymi rozruchami i szkoleniami.

Nasze instalacje działają w obiektach budownictwa ogólnego, obiektach przemysłowych ( w tym przemysł spożywczy i farmaceutyczny) oraz w zakładach opieki zdrowotnej.

Produkujemy przewody i kształtki prostokątne, okrągłe z blachy stalowej ocynkowanej. Przewody prostokątne produkowane są w oparciu o technologię firmy Gebhardt. Rury okrągłe wykonujemy w oparciu o technologię szwajcarskiej firmy„Spiro”.

Realizowane inwestycje jak i produkowane elementy instalacji wentylacyjnych wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego jak i obowiązującymi Polskimi Normami. Na produkowane kanały i kształtki wentylacyjne posiadamy Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Dodatkowo wykonujemy pomiary skuteczności działania wentylacji mechanicznej oraz badania pomiaru hałasu powstającego od w/w instalacji.

Zapraszamy na stronę www. kliwent.com.pl

Dane adresowe:
Małęczyńska 18
Radom
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy KLIWENT Sp. z o.o.:
  • Klimatyzatory
Dystrybutor:
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...
Instalator:
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...