Johnson Controls International Sp. z o.o.

+48 22 5181900

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie technologii i przemysłu, świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. Od czasu wynalezienia przez nas pierwszego elektrycznego termostatu pokojowego w roku 1885 zobowiązaliśmy się dostarczać innowacyjne produkty, które sprawiają, że świat działa płynnie, inteligentnie, w sposób prosty i bezpieczny.


Nasi pracownicy na całym świecie specjalizują się w następujących dziedzinach:

- Efektywność budownictwa – dostarczając produkty, usługi i rozwiązania mające na celu zwiększenie efektywności energetycznej i obniżenie kosztów eksploatacji budynków na całym świecie.
- Akumulatory i magazynowanie energii – w tym zaawansowane akumulatory do pojazdów hybrydowych i elektrycznych, a także stacjonarne magazynowanie energii.
- Fotele samochodowe, które zapewniają najwyższą jakość i wykonanie.


Nasza firma rozwinęła się imponująco w ciągu ostatnich 130 lat, zarówno pod względem wielkości, jak i udziału w rynku. Jaki jest sekret naszego sukcesu? Nasze wartości. Wierzymy w dokładanie wszelkich starań, by zapewnić wartość dla naszych akcjonariuszy, pomóc naszym klientom odnieść sukces i być dobrą, społecznie odpowiedzialną firmą. W istocie, Corporate Responsibility Magazine uznał nas za firmę plasującą się na 14. pozycji na corocznie publikowanej liście „100 Best Corporate Citizens” w roku 2015.

Dane adresowe:
02-255
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Johnson Controls International Sp. z o.o.:
  • Centrala
Producent:
  • Centrala -> Centrala dachowa (rooftop)
Dystrybutor:
  • Centrala -> Centrala dachowa (rooftop)