INOFORGES Polska - logo

INOFORGES Polska

+48.65.5288570

INOFORGES: 40 lat doświadczenia w kuciu matrycowym i obróbce stopów mosiądzu, miedzi i aluminium

DOŚWIADCZENIE
INOFORGES: 40 lat doświadczenia w kuciu matrycowym i obróbce stopów miedzi, mosiądzu i alumium. Roczny wskaźnik inwestycyjny wynosi co najmniej 5 % obrotu. Od 1985 firma wchodzi w skład grupy SECONORD.W roku 2003 powstał zakład produkcyjny Inoforges Polska w miejscowości Rydzyna k/Leszna.
PERFEKCYJNA TECHNIKA I JAKOŚĆ
Inoforges posiada biuro konstrukcyjne wyposażone w systemy projektowania produkcji wspomagane komputerowo CAD/CAM: PROENGINEER.
Firma dysponuje takimi urządzeniami jak prasy od 120 T do 1250 T, centrami zespołowymi sterowanymi numerycznie od 4 do 18 jednostek obróbczych oraz centrami obróbczymi sterowanymi numerycznie posiadającymi do 42 narzędzi.
W 1995 firma otrzymała certyfikat ISO 9002 a w roku 2003 – certyfikat ISO 9001 wersja 2000. Dział Jakości posiada trójwymiarową maszynę pomiarową a w produkcji został wdrożony system samokontroli.ELASTYCZNOŚĆ, OBSŁUGA I JAKOŚĆ
Wysoka elastyczność wytwarzania jest możliwa w Inoforges dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnego wyposażenie produkcyjnego oraz pracy na trzy zmiany.
Dzięki stałemu kontaktowi z klientem Inoforges zapewnia sprawną obsługę klienta począwszy od zapytania ofertowego aż po jego wdrożenie stosując optymalizację badań nad wykonalnością projektu.


DOSTOSOWANIE, INOWACJA I DOSKONALENIE
INOFORGES dostosował swoje środki produkcji w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Posiadana wiedza i doświadczenie technologiczne otwierają liczne możliwości. Aby sprostać wymaganiom Klienta poszerzono gamę usług o montaż.Dane adresowe:
ul. Przemysłowa 2
Rydzyna
Wielkopolskie
Poland

Obszar działalności firmy INOFORGES Polska:
  • Instalacje i montaż
Projektant:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna
Hurtownia:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna