Flakt Bovent Sp. z o.o. - logo

Flakt Bovent Sp. z o.o.

+48.22.3924343

Fläkt Bovent Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy Fläkt Woods rozwijającej, produkującej i sprzedającej Inteligentne Systemy Dystrybucji Powietrza bazując na rozwiązaniach łączących energooszczędne urządzenia i systemy utrzymujące komfortowe warunki powietrza, wewnątrz budynków oraz służące do zaopatrzenia i obróbki powietrza dla infrastruktury i przemysłu. W ofercie koncernu znajduje się pełna gama komponentów, urządzeń i rozwiązań technicznych do wentylacji i klimatyzacji, wyróżniających się jakością i innowacyjnością doskonaloną nieprzerwanie od ponad stu lat. Fläkt Bovent zajmuje istotną rolę w całej grupie jako producent takich urządzeń jak nawiewniki, tłumiki, regulatory VAV czy systemy napowietrzania klatek schodowych. Oferta produkcyjna jest tylko uzupełnieniem bogatej oferty koncernu, w której znajdują się między innymi centrale wentylacyjne, belki chłodzące, chillery, wentylatory przemysłowe, wentylatory do wentylacji ogólnej (dachowe, kananałowe, ścienne), wentylatory w wersjach specjalnych (przeciwwybuchowe - EX, chemoodporne, wysokotemperaturowe), wentylatory oddymiające (strumieniowe, indukcyjne, dachowe, osiowe, promieniowe).

Biuro główne firmy Fläkt Bovent razem z zakładem produkcyjnym znajduje się w miejscowości Ołtarzew niedaleko Warszawy. Ponadto posiadamy trzy oddziały regionalne w Katowicach, Bydgoszczy i Poznaniu. Łącznie zatrudniamy 36. pracowników biurowych.

Oddziały:

Fläkt Bovent Sp. z o.o
Adres: Panattoni Park Pruszków II
ul. Południowa 2, Ołtarzew
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel: +48 22 392 43 43
Fax: +48 22 392 43 44

ul. Karola Szajnochy 14
85–738 Bydgoszcz
Tel: +48 52 345 00 09
Fax: +48 52 345 00 09

Euro-Centrum
ul. Ligocka 103, 40–568 Katowice
Budynek 8
Tel: +48 32 314 11 57
Fax: +48 32 314 11 57

Biznes Park Wielicka
ul. Wielicka 250
30-633 Kraków
Tel: +48 12 288 98 75
Fax: +48 12 288 98 75

ul. Romana Maya 1
61–371 Poznań
Tel: +48 61 874 16 21
Fax: +48 61 874 16 22

Dane adresowe:
ul. Południowa 2, Ołtarzew
Ożarów Mazowiecki
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Flakt Bovent Sp. z o.o.:
 • Agregaty
 • Belki i stropy chłodzące
 • Belki i stropy chłodzące -> Belki chłodzące i grzejące
 • Centrala
 • Centrala -> Centrala wentylacyjna
 • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
 • Klimakonwektory (fincoile)
 • Wentylatory
 • Wentylatory -> Wentylatory chemoodporne, temperaturoodporne, EX
 • Wentylatory -> Wentylatory dachowe
 • Wentylatory -> Wentylatory promieniowe i osiowe
Producent:
 • Agregaty -> Agregaty wody lodowej (chillery)
Flaktwoods oferuje system wentylacji strumieniowej Jet Thrust sterowany z czujników stężenia CO, LPG bądź Nox dzięki czemu wentylatory uruchamiane są tylko wtedy kiedy to potrzebne. Dodatkowe oszczędności wynikają z niższych spręży wentylatorów głównych w związku z brakiem kanałów.
Fläkt Woods korzystając z wielu lat doświadczeń, jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dla każdego hotelu na całym świecie. Lista referencji rozciąga się po całej Europie, USA, Bliskim Wschodzie, Dalekim Wschodzie i Australii. Grupa posiada szeroką ofertę rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla wymagających projektantów, operatorów hotelowych i właścicieli. Nasi dotychczasowi klienci to Hilton, Hyatt, Le Meridien, Radisson i Sheraton. Dla każdego typu hotelu, dużego czy małego, Fläkt Woods ma rozwiązania optymalne, równoważące czasami sprzeczne kwestie kosztów, energii, prawodawstwa i konserwacji.
W przypadku inwestycji w infrastrukturę szkolnictwa, głównym priorytetem powinno być zapewnienie dogodnych warunków do nauki. Aby osiągnąć ten cel, projektanci muszą pogodzić ze sobą koszty, zużycie energii oraz warunki serwisu i obsługi instalacji HVAC.
Fläkt Woods ma rozwiązania nawet dla najbardziej specyficznych zastosowań. Nasze portfolio produktów obejmuje urządzenia i systemy, które oczyszczają powietrze, spełniają wysokie standardy szczelności i kontroli skażeń, zadowalając w ten sposób nawet najbardziej wymagających. Skuteczne systemy HVAC zapewniają komfortowe środowisko, w tym odpowiednią temperaturę, jakość powietrza, wilgotność, zapach i poziom hałasu. Zatem wpływają nie tylko na warunki w jakich znajdują się pracownicy, ale także stwarzają odpowiednie warunki do przygotowania i produkcji żywności.