Crespo s.c. - logo

Crespo s.c.

+48.42.2506662

"Crespo" jako spółka cywilna od samego początku istnienia jest firmą rodzinną.
Powstała w 2003 roku z wydzielenia z firmy handlowej "Znifol" oddziału zajmującego się produkcją oraz dystrybucją opakowań foliowych. Doświadczenie firmy w branży opakowaniowej sięga więc roku 1984.

Głównymi produktami firmy są przede wszystkim opakowania miękkie z tworzyw sztucznych takich jak LDPE, HDPE,PP. Świadczymy usługi konfekcjonowania folii oraz opakowań foliowych. Posiadamy maszyny do cięcia i składania folii. Współpracujemy również z kilkoma drukarniami flexograficznymi przez co możemy zaoferować Państwu dobranie najlepszej oferty na nadruk.

Świadczymy usługowo regranulację i mielenie tworzyw sztucznych. Posiadamy park maszynowy pozwalający na regranulację nie tylko odpadów foliowych, lecz także przetrysków, gotowych elementów oraz zlepów.

Przez cały okres istnienia firma starała się udoskonalać swoje produkty podnosząc jakość stosowanych materiałów, modernizując park maszynowy oraz podnosząc kwalifikacje personelu.
Najważniejszym celem jaki mamy przed sobą jest dostarczenie opakowania, które pod względem jakościowym i cenowym usatysfakcjonuje klienta.


Dane adresowe:
Graniczna 62A
Łódzkie
Poland