Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM

+48.94.3426247

Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM jest firmą dystrybucyjną działającą od 1999r. w branży związanej z zaopatrzeniem budownictwa.
W ciągu kilku lat rozszerzyliśmy asortyment o produkty z szeroko rozumianej grupy DOM I OGRÓD.
Podstawowe materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv, sztukateria budowlana, schody strychowe – składane i nożycowe, folie i siatki budowlane, tapety z włókna szklanego.
Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe, wc compacty z rozdrabniaczem, młynki koloidalne, wycinarki do styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych.
Produkty do ogrodu: aluminiowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych, tunele foliowe, inspekty, agrowłókniny, systemy nawadniania.

Dla wygody naszych klientów od kilku miesięcy nasza kompleksowa oferta dostępna jest w internecie na stronie www.e-millennium.pl , na której można również bezpośrednio dokonywać zakupów wybranych produktów.
Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem hurtowym, prosimy o przesłanie zapytania mailem lub faksem, opracujemy dla Państwa indywidualną ofertę handlową, która na pewno Was usatysfakcjonuje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i wspólnych interesów.

Dane adresowe:
Dębowa 9
Koszalin
Zachodniopomorskie
Poland

Obszar działalności firmy Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM:
  • Instalacje i montaż
Dystrybutor:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna
Hurtownia:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna