COOL - logo

COOL

+48 22 77 26 282

P.P.H. Cool jest największą polską firmą dostarczającą freonowe urządzenia chłodnicze dla potrzeb przemysłu, handlu, gastronomii i klimatyzacji.
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1981, wykonując montaże i serwisując instalacje klimatyzacyjne. Wraz ze zmianą systemu gospodarczego, na przełomie lat 1989/1990 firma rozpoczęła import nowoczesnych agregatów chłodniczych, sprężarek i klimatyzatorów.
Przełomowym rokiem w działalności firmy był rok 1992, w którym to rozpoczęto produkcję agregatów chłodniczych. Pierwszym modelem był dziś już legendarny G 8,2. Następne lata przyniosły nowe typy i całe serie agregatów.

W roku 1996 korzystając z najnowszych osiągnięć techniki chłodniczej firma Cool rozpoczęła profesjonalną produkcję zespołów sprężarkowych.

W roku 2000 wprowadzono pod marką Cool klimatyzatory, które w krótkim czasie zdobyły sobie przychylność rynku.

Siedziba firmy oraz główny zakład produkcyjny mieści się w Chotomowie pod Warszawą.
Jednocześnie z produkcją firma Cool rozwinęła własną sieć dystrybucji, w której oprócz agregatów, zespołów sprężarkowych, klimatyzatorów i schładzaczy wody oferowane są wentylatorowe chłodnice powietrza, armatura chłodnicza, czynniki chłodnicze oraz całe systemy chłodnicze.

Dane adresowe:
Lipowa 10
Chotomów
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy COOL:
Producent:
  • Agregaty -> Agregaty wody lodowej (chillery)
Dystrybutor:
  • Agregaty -> Agregaty wody lodowej (chillery)
Realizacja w Brado
Realizacja w Dudzie Jędrzejowie
Realizacja w Hopki
Realizacja w Jeleśni
Polmarkus realizacja
Żywiec Zdrój realizacja
Realizacja w szpitalu w Katowicach
Realizacja w Owoc Łącki