ASPEKT s.c. - logo

ASPEKT s.c.

+48.52.5185231

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, której teren sprzedaży obejmuje cały kraj oraz rynki zagraniczne. Nasze elementy do budowy kanałów wentylacyjnych, elementy nośne, złączne czy elementy zawieszeń znajdują szerokie zastosowanie we wszystkich branżach instalacji przemysłowych. Blisko dziesięcioletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze i sprzedaży pozwala nam zachowywać elastyczność oraz budować zaufanie klienta na indywidualnym podejściu do jego potrzeb. Staramy się poszerzać grono klientów poprzez oferowanie asortymentu o niezmiennie wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach oraz krótkich terminach realizacji.

Działamy szybko i sprawnie, jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszą ambicją jest podejmowanie się realizacji zleceń, nawet tych najbardziej złożonych i nietypowych. Polityka naszej firmy wyznacza jasno kierunek ciągłego rozwoju poprzez rozbudowę składu osobowego, liczne szkolenia tematyczne, wdrażanie nowych technologii produkcji, jak również oferowanie najnowocześniejszych rozwiązań dedykowanych poszczególnym branżom.

Stale poszerzamy listę naszych dostawców stając się dla nich wiarygodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie, co przenosi się to bezpośrednio na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Wierzymy, że informacje zawarte na naszej stronie internetowej utwierdzą Państwa w przekonaniu, że to właśnie my jesteśmy tą firmą, z którą warto nawiązać współpracę.

Dane adresowe:
ul. Rycerska 22
Bydgoszcz
Kujawsko-pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy ASPEKT s.c.:
  • Akcesoria i narzędzia
Producent:
  • Akcesoria i narzędzia -> w instalacjach wentylacyjnych
Instalator:
  • Akcesoria i narzędzia -> w instalacjach wentylacyjnych
Serwis:
  • Akcesoria i narzędzia -> w instalacjach wentylacyjnych