APAR

+48.22.8534930

APAR -jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o charakterze produkcyjno-handlowym, działającą od 1985r. na rynku automatyki, elektroniki i pomiarów w Polsce.

Jeden z podstawowych działów to AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA w ramach, której specjalizujemy się w produkcji: czujników, przetworników, mierników orazreglatorów stanowiących elementy systemów pomiaru i kontroli temperatury, ciśnienia i wilgotności.

Ponadto oferujemy zadajniki sygnałów analogowych, monitory linii RS232/485, przełączniki kanałów, zasilacze, liczniki impulsów i sterowniki PLC.
Kolejnym podstawowym działem jest sprzedaż obudów, złącz, przełączników i gniazd bezpiecznikowych.Szczególnie interesujące są oferty firm: ITALTRONIC, która specjalizuje się w obudowach na szynę DIN, MULTIBOX w zakresie obudów przemysłowych, KM obudów ręcznych oraz firmy HARTMANN oferującej szeroki zakres doskonałej jakości złącz.

Nasza oferta w zakresie obudów i złącz została doceniona i są one używane przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne.
Zapraszamy do współpracy.

Dane adresowe:
Kłobucka
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy APAR:
  • Automatyka - sterowanie i regulacja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny
Producent:
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - chłodnictwo
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Sterowniki i siłowniki
Dystrybutor:
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - chłodnictwo
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Sterowniki i siłowniki