ABC-KLIMA - logo

ABC-KLIMA

+48.33.8118683

HISTORIA
Nasza firma założona została w 1982 roku. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 25 lat. Profil naszej działalności obejmuje produkcję, handel oraz usługi w branży technicznej.
W czerwcu 2006 roku powołaliśmy do życia nowy oddział firmy pod nazwą ABC KLIMA wzbogacając tym samym naszą ofertę o sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wysoką jakość naszych wyrobów i usług osiągamy dzięki procesom opartym na ISO 9001.

DZIAŁALNOŚĆ
W chwili obecnej nasza firma zajmuje się głównie sprzedażą, montażem i serwisem i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Projektujemy również instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne dopasowane bezpośrednio do potrzeb indywidualnego klienta.
Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego jesteśmy jedyną z nielicznych firm w Polsce, która oprócz profesjonalnie wykonanego montażu oferuje swoim klientom tak duży zakres usług wliczonych w koszt zakupu urządzeń klimatyzacyjnych

OFERTA
- całodobowy serwis
- stały serwis gwarancyjny na wykonane roboty i dostarczone urządzenia (bezpłatnie przez okres 2 lat gwarancji)
- serwis konserwatorski po upływie okresu gwarancyjnego
- kompleksowe i specjalistyczne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne - 2 x w roku- (bezpłatnie przez okres 2 lat gwarancji)
- prowadzenie książek obiektów
- okresowe przeglądy wszelkich instalacji

Posiadamy osobny dział firmy zajmujący się serwisami z własną mobilną załogą serwisantów będących do dyspozycji naszych klientów 24h na dobę.

Działamy sprawnie i szybko. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym celem jest wykonanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i złożonego zlecenia, w umówionym terminie. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że czas jest wartością bezcenną, nie tylko dla nas ale i dla naszych klientów.
Pracownicy firmy ABC-KLIMA zajmujący się zarówno montażem urządzeń jak i serwisem posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe, certyfikaty i okresowo odbywają niezbędne szkolenia, poprawiające jakość wykonywanych przez nich usług oraz poszerzające ich wiedzę i umiejętności.
Oprócz niezbędnych umiejętności praktycznych i merytorycznych, cechują się wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami interpersonalnymi niezbędnymi w kontaktach z klientami.

Każdy klient naszej firmy traktowany jest indywidualnie. Pragniemy być dokładnym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania. Dlatego też staramy się być elastyczni i budować zaufanie poprzez efekt naszej pracy. Chcemy poszerzać stałe grono klientów poprzez oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cen. Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do dumy.

Chcemy poszerzać stałe grono klientów poprzez oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usług oraz co najważniejsze dobrej jakości i konkurencyjnych cenowo urządzeń.

OFERUJEMY
Klimatyzatory:
ścienne, narożne, podsufitowe, kanałowe, kasetonowe,
okienne, przenośne

Kurtyny powietrzne
Osuszacze oraz oczyszczacze powietrza
Akcesoria montażowe
Narzędzia serwisoweDane adresowe:
Szarych Szeregów 26
Bielsko-Biała
Śląskie
Poland

Obszar działalności firmy ABC-KLIMA:
  • Instalacje i montaż
Instalator:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna
Serwis:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna
Projektant:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna
Hurtownia:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna